OFERTA


Wszystkie elementy domu wykonane są z bardzo dużą precyzją. Są one lekkie – panel SIP (2x płyta magnezowa MgO Fire plus EPS100) nie przekracza wagi 35 kg, co pozwala je montować bez użycia specjalistycznego sprzętu budowlanego. Załączona instrukcja montażu „krok po kroku” prowadzi wykonawcę do celu jakim jest samodzielnie wykonany dom. Z uwagi na zastosowane materiały jak płyta magnezowa MgO Fire, styropian, wełna mineralna i drewno, budynek użytkowany może być przez cały rok – przenikalność cieplna ścian Uo< 0,29 Wm-2K-1, a dla stropu Uo<0,20 Wm-2K-1 (zgodnie z WT2021).

Niewątpliwą zaletą domu jest szybkość jego montażu. Stan surowy zamknięty to praca dla 2–3 osób od 3 dni. W tym czasie wznosimy na wcześniej przygotowanym fundamencie lub płycie fundamentowej dom o powierzchni użytkowej 30 m2.


W wersji podstawowej jest sypialnia o powierzchni 9,5 m2, pokój dzienny o pow. 18,5 m2 i łazienka o powierzchni 2 m2 , jeśli dodamy możliwość wykonania tarasu, to otrzymamy funkcjonalny, tani i szybki w montażu dom. Instalacje elektryczne prowadzi się w ścianach w specjalnie przygotowanych kanałach.

Do łazienki montowane są impregnowane płyty włókno-cementowe, które zastępują na ścianach pracochłonne przyklejanie płytek. Bardzo istotną cechą tego budynku jest jego minimalna powierzchnia zabudowy, która w wersji podstawowej wynosi 35m2.


%d blogerów lubi to: