OFERTA


Wszystkie elementy domu wykonane są z bardzo dużą precyzją. Są one lekkie – panel SIP (2x płyta magnezowa MgO Fire plus EPS100) nie prze- kracza wagi 35 kg, co pozwala je montować bez użycia specjalistycznego sprzętu budowlanego. Załączona instrukcja montażu „krok po kroku” pro- wadzi wykonawcę do celu jakim jest samodzielnie wykonany dom. Z uwagi na zastosowane materiały jak płyta magnezowa MgO Fire, styropian, wełna mineralna i drewno, budynek użytkowany może być przez cały rok – przenikalność cieplna ścian Uo< 0,29 Wm-2K-1, a dla stropu Uo<0,20 Wm-2K-1.

Niewątpliwą zaletą domu jest szybkość jego montażu. Stan surowy zamknięty to praca dla 2–3 osób na 3 dni. W tym czasie wznosimy na wcześniej przygotowanym fundamencie lub płycie fundamentowej dom o powierzchni użytkowej 30 m2.


W wersji podstawowej jest sypialnia o powierzchni 9,5 m2, pokój dzienny o pow. 18,5 m2 i łazienka o powierzchni 2 m2 , jeśli dodamy możliwość wykonania tarasu, to otrzymamy funkcjonalny, tani i szybki w montażu dom. Wszystkie instalacje wewnętrzne prowadzi się po ścianach i przykrywa płytą gipsową.

Do łazienki dostarczane są w komplecie płyty włókno-cementowe, które zastępują na ścianach pracochłonne przyklejanie płytek. Bardzo istotną cechą tego budynku jest jego powierzchnia zabudowy, która nie przekracza 35 m2 – czyli wystarczy tylko zgłoszenie.


%d blogerów lubi to: